"Kreatywność polega na tym, że pozwalasz sobie na błędy.
Sztuką jest by wiedzieć, które z nich zachować."

- Scott Adams

7 grudnia 2014

517. Warsztat rozpoczynają się na nowo


Jakiś czas temu zaprzestałam prowadzenia szkoleń i warsztatów z 2 powodów. 
Brak czasu przy rozwijaniu firmy oraz brak miejsca gdzie mogłabym je prowadzić. 

Z pierwszym problemem wiadomo zawsze trudno sobie poradzić, ale z racji tego, że uwielbiam kontakt z ludźmi i prace twórcza z nimi jakoś damy radę.
Drugi problem rozwiązał się sam bo już w przyszłym tygodniu będę w posiadaniu stałego dostępu do sali konferencyjnej, która świetnie może na warsztaty służyć.  
:D
Ciesze się jak dziecko. 

Sala mieści się na terenie Gorlic, w województwie małopolski, blisko do Jasła, województwo  podkarpackie. 


Dlatego już dziś chciała bym Was zaprosić na pierwsze u nas warsztaty. 

Macie ochotę oderwać się na 2-3 h od świątecznych prac, zgiełku w domu, hałasu dzieci i sprzątania? Złapać chwile oddechu przed ostatnimi przygotowaniami świątecznymi?

Zapraszam na chwile odpoczynku, relaksu i zabawy przy tworzeniu świątecznej ozdoby. 
Przed Wami warsztaty "Bombka cekinowa z wybranym rysunkiem lub napisem"
Zróbcie własna bombkę i podarujcie bliskiej osobie na święta, lub wyślijcie na warsztaty w ramach przedświątecznego prezentu zonę, matkę czy dziewczynę. 


 Warsztaty odbędą się 20.12.2014 (sobota) o godzinie 15:00. Potrwają około 2-3 h. Koszt zajęć to 60 zł (czyli wychodzi po 20 zł za godzinę) w cenie wszystkie materiały, narzędzie i bombka, która wykonacie do zabrania przez Was. 
 Zapisy telefonicznie +48 606 420 124 lub mailowo aleksandra.bojakowska@gmail.com Stworzymy bombkę typu tych które widac na zdjęciach :)


Zrób dozwolony wzór i dedykacje. 

Zapraszam

2 komentarze:

  1. Świetne bombki! Powinnaś pomyśleć o własnej stronie gdzie będziesz to sprzedawać. Nie mówię o sklepie internetowym ale własną stronę. Tworzenie stron www nie jest dziś takie trudne. Sporo też w sieci jest samouczków.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cóż za ciekawy sposób na wykonanie bombki... serio. Nie dziwię się, że potrzebny był do tego instruktaż. W trzy godziny można było całkiem dużo zrobić, więc opłata nie była wzięta z kosmosu. Noo, fajna akcja :)

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...