"Kreatywność polega na tym, że pozwalasz sobie na błędy.
Sztuką jest by wiedzieć, które z nich zachować."

- Scott Adams

23 marca 2014

491. Zapisy na warsztaty we Wrocławiu DLWC


Już są! 

Serdecznie zapraszam do zapisów na warsztaty, które będę miała przyjemność prowadzić w czasie IV Dolnośląskich Letnich Warsztatów Craftowych. Super impreza, z która współpracuję do początku i za każdym razem wracam tam z wielka radością ładować akumulatory pozytywna energia miejsca i ludzi na następny rok. Warsztaty będą dwa:

Niedziela 6.07.2014

SALA 12
10:00 - 12:00

temat: Super duo - cuda z 2 dziurkami.

prowadząca: Calista
opis: W czasie warsztatów wykonamy kilka ciekawych projektów z użyciem koralików super duo. Będziemy poznawać liczne możliwości tych koralików. Każdy uczestnik dostanie wykaz schematów z wykorzystaniem koralików z dwiema dziurkami. Koraliki te dają wiele możliwości wykorzystania w pracach płaskich i przestrzennych. Wykonane działa należą do uczestnika.
co należy ze sobą przynieść/a co obejmuje cena warsztatu: Masę dobrego humoru i chęci do pracy. Jak ktoś potrzebuje to okulary. Cena obejmuje wszystkie materiały.
cena: 70 zł
zapisy: gacki.sa.super@gmail.com lub tel 606420124
wolnych miejsc: 9 z 10
Więcej zdjęć wzorów już w najbliższym czasie, będą pierścionki, zawieszki do naszyjników i wiele innych. ;)


12:30 - 15:00
 
temat: Kołnierzyk z koralików - bardzo modne w ostatnim czasie. 

prowadząca: Calista
opis: Na postawie schematu krok po kroku wykonamy piękny kołnierzyk z koralików. Uczestnicy dostana również komplet wzorów na inne kołnierzyki. Wykonana praca wraz z niezbędnymi elementami do jej wykończenia należy do uczestnika.
co należy ze sobą przynieść/a co obejmuje cena warsztatu: Masę dobrego humoru i chęci do pracy. Jak ktoś potrzebuje to okulary. Cena obejmuje wszystkie materiały.
cena: 65 zł
zapisy: gacki.sa.super@gmail.com lub tel: 606420124
wolnych miejsc: 9 z 10

Jeśli będziecie zainteresowani np: warsztatami sutaszowymi w czasie imprezy, lub jakaś inna technikę czy pracę chcecie ze mną wykonać to piszcie.

4 komentarze:

 1. świetnie tutaj u Ciebie ! Bardzo fajny blog !:)
  Niestety do Wrocławia mam za daleko więc nie mogę się zapisać :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć! nie mogę znaleźć na blogu więc piszę tu - jesteśmy posiadaczami przeuroczego albumu, który jest Twoim dziełem - dostaliśmy go 14 września od Tomasza D. Dopiero dziś z tyłu znalazłam twoją pieczątkę i tak tu trafiłam ;) Wspaniałą pracę wykonałaś, album jest przewspaniały! Pozdrawiam, Agnieszka ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuje, jest mi niezmierne miło, ze prezent przypadł do gustu. Oby służył ciepłymi wspomnieniami długie lata. A tu link do albumu http://calistaaa.blogspot.com/2013/03/425-album-slubny-zielenie.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć, bardzo dobrze tutaj na twoim blogu, świetny wpis, bardzo fajnie się go czyta, zapewne odwiedze twojego bloga jeszcze nie raz gdyż bardzo jest fajny w przeciwieństwie do wielu innych blogów - Pozdrawiam Sabina :)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...