"Kreatywność polega na tym, że pozwalasz sobie na błędy.
Sztuką jest by wiedzieć, które z nich zachować."

- Scott Adams

22 października 2012

382. Uwaga masz jeszcze szanse na ostatnie miejsca warsztatowe!


Już za mniej niż 2 tygodnie we Wrocławiu kolejna edycja Dolnośląskich Jesiennych Warsztatów Craftowych. 

Przypominając Wam o tej wspaniałej imprezie i zapraszając serdecznie chciałam poinformować że na 2 z 4 moich warsztatów są jeszcze ostatnie miejsca.

W sobotę można się jeszcze zapisać na:

10:00 - 13:00
Wire-wrapping - cuda z drutu w biżuterii70Calista5

W trakcie warsztaty uczestnicy poznają podstawy techniki wire-wrapping, poćwiczą różne elementy techniki i wykonają ozdobę biżuteryjną wg własnego projektu, zawieszkę lub pierścionek w tej technice. Wykonana praca jest własnością uczestnika. Zajęcia podzielone są na dwie części, część teoretyczną z ćwiczeniami i cześć praktyczna z wykonaniem projektu.


Jeżeli uczestnik chce otrzymać po warsztacie narzędzia używane w czasie zajęć do domu koszt zajęć wzrasta o 30 zł. Pozostałe osoby dostają narzędzia na czas pracy na warsztacie.
Cena gwarantuje: Materiały do pracy - druty w różnych kolorach i różnej grubości, koraliki i elementy ozdobne, podstawowe informacje o technice w formie ulotki, udostępnienie narzędzi do pracy na warsztatach. Możliwośc zakupu narzędzi po warsztacie dla chętnych (koszt kompletu 30 zł). 
Zapisuję się


Natomiast na niedziele jest jeszcze kilka wolnych miejsc na:

10:00-12:00Haft koralikowy - formy biżuterii płaskiej50Calista2

W czasie warsztatów wykonamy kolczyki lub zawieszkę (może być broszka lub baza do pierścionka) technika haftu koralikowego. Każdy z uczestników otrzyma materiały potrzebne do wykonania pracy, narzędzia w postaci igieł, nici i podkładu do szycia, liczne koraliki oraz prosta instrukcję w formie książeczki pozwalająca zapoznać się z techniką. Wykonana praca jest własnością uczestnika. Zapoznamy się z podstawowymi ściegami, wykonamy koszyczek na kaboszon i ozdobimy pracę.

Na warsztat obowiązkowo należy przynieść: nożyczki, coś do pisania, warto okulary jak ktoś nosi
Cena gwarantuje: gły, nici, narzędzia, podkłady, koraliki różnej wielkości i kolorów, kaboszony i inne koraliki bazowe, książeczkę z instrukcją.
Zapisuję się

Jak by coś nie działało to zapisy są na warsztaty@gekon.pl
Serdecznie i gorąco polecam.
Calista

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...