"Kreatywność polega na tym, że pozwalasz sobie na błędy.
Sztuką jest by wiedzieć, które z nich zachować."

- Scott Adams

25 czerwca 2012

347. Promocje i Decorscrap na DLWC!


Tak, tak to już niedługo. Ja osobiście nie mogę się doczekać tej cudnej atmosfery i takiej ilości twórczych dusz pod jednym dachem. Tam człowiek tak ładuje baterie, że głowa mała.

Jako, że po za całą masą warsztatów i pokazów jaka będzie się tam odbywać zaproszono również sklepy, w tym my - Decorscrap - będzie można się zaopatrzyć w nasz asortyment w piątek popołudniu od 17:00 do 19:00 (o ile uda mi się być w 2 miejscach na raz) i w sobotę w czasie przeznaczonym na giełdę i sprzedaż czyli między 13:00 a 16:00.

W związku z tym mamy dla Was specjalna promocję. 
Wszystkie osoby, które złoża zamówienia do 04.07.2012 (środa) do godziny 23:59 i wybiorą opcję obioru osobistego na DLWC otrzymają zniżkę na zakupiony towar. 

Przy przedpłacie na konto 20% upustu,
przy zapłacie podczas odbioru na DLWC 10% upustu. 

Aby uzyskać rabat należy wpisać kończąc zakupy w wybranym miejscu odpowiedni kod rabatowy.

IIDLWC10 dla zamówień płatnych przy odbiorze 

IIDLWC20 dla zamówień płatnych przelewem 


PAMIĘTAJCIE ZAAKCEPTOWAĆ KUPON przy zamawianiu! 
Należy być zarejestrowanym Klientem sklepu ;) tylko wtedy promocja działa.
(proszę się nie wystraszyć bo coś popsułam :P przy liczeniu upustów sklep dziwnie zaokrągla podatek co powoduje groszowe różnice z realna kwotą do zapłaty. Każdy komu źle policzy odstanie maila z poprawna wyceną, sorki za bałagan ale chwilowo walczę i nie idzie mi naprawienie tego) Calista

(pamiętajmy, że przelew musi do nas dotrzeć najpóźniej 5go lipca ;) lub być wysłany tegoż dnia z Alior Banku, aby załapać się na promocję i otrzymać swoje zamówienie.)

Serdecznie zapraszamy do korzystania z promocji. 

P.S. Zostały ostatnie miejsca na nasze warsztaty:

06.07.2012 piątek17:00-20:00
Haft koralikowy - biżuteria płaska50złCalista
3
W czasie warsztatów wykonamy kolczyki lub zawieszkę (może być broszka lub baza do pierścionka) technika haftu koralikowego. Każdy z uczestników otrzyma materiały potrzebne do wykonania pracy, narzędzia w postaci igieł, nici i podkładu do szycia, liczne koraliki oraz prosta instrukcję w formie książeczki pozwalająca zapoznać się z techniką. Wykonana praca jest własnością uczestnika.
Na warsztat obowiązkowo należy przynieść: nożyczki, coś do pisania, warto okulary jak ktoś nosi ;)

Cena gwarantuje: igły, nici, narzędzia, podkłady, koraliki różnej wielkości i kolorów, kaboszony i inne koraliki bazowe, książeczkę z instrukcją.
Zapisuję się


07.07.2012 sobota10:00-12:00
Haft koralikowy - przestrzenny, kulki, łańcuchy, czytanie schematów50złCalista0

W czasie warsztatów będziemy wykonywać biżuterię z kulek oplatanych drobnymi koralikami które nauczymy się robić na podstawie schematów, murki czyli biżuteria haftu koralikowego bez podłoża i poznamy minimum 3-4 rodzaje łańcuchów (węży) koralikowych.
Na warsztat obowiązkowo należy przynieść: szydełko przynajmniej jedno dość małe, coś do pisania, nożyczki, warto okulary jak ktoś nosi ;)
Cena gwarantuje: igły, nici, sznurki do szycia i plecenia, koraliki do plecenia kulek, koraliki drobne do wykonania prac w rożnych kolorach, papierową instrukcje ze schematami i opisem.


08.07.2012 niedziela


10:00-12:00
Małe formy biżuteryjne - co można stworzyć w metalowej bazie.40złCalista0


W czasie warsztaty uczestnicy wykonają 2 pary kolczyków i 2 zawieszki bawiąc się dostępnymi środkami do wypełniania metalowych baz. Dowiedzą się jak najlepiej uzyskać wymagany efekt, czym zabezpieczać jakie preparaty i powierzchnie oraz jak wykończyć pracę.
Na warsztat obowiązkowo należy przynieść: nożyczki
Cena gwarantuje: zestaw baz na minimum 2 pary kolczyków i na minimum 2 zawieszki wykonane rożnymi metodami. Preparaty i papiery do wypełnienia, przydatne narzędzia, palnik do wykorzystania, klej, podkłady do pracy.
Zapisuję się


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...