"Kreatywność polega na tym, że pozwalasz sobie na błędy.
Sztuką jest by wiedzieć, które z nich zachować."

- Scott Adams

10 czerwca 2012

346. Są jeszcze miejsca na warsztaty na II DLWC


Uwaga, uwaga!

Dodano miejsca na warsztaty, które się już skończyły w czasie  II DLWC. Serdecznie zapraszam. 
To już niedługo :D

Haft koralikowy - przestrzenny, kulki, łańcuchy, czytanie schematów50złCalistaWolne miejsca: 0

W czasie warsztatów będziemy wykonywać biżuterię z kulek oplatanych drobnymi koralikami które nauczymy się robić na podstawie schematów, murki czyli biżuteria haftu koralikowego bez podłoża i poznamy minimum 3-4 rodzaje łańcuchów (węży) koralikowych.
Na warsztat obowiązkowo należy przynieść: szydełko przynajmniej jedno dość małe, coś do pisania, nożyczki, warto okulary jak ktoś nosi ;)
Cena gwarantuje: igły, nici, sznurki do szycia i plecenia, koraliki do plecenia kulek, koraliki drobne do wykonania prac w rożnych kolorach, papierową instrukcje ze schematami i opisem.Haft sutaszowy50złCalistaWolne miejsca:
0


w czasie warsztatu zapoznamy się z podstawami zasad projektowania biżuterii i poznamy technikę haftu sutaszowego. Omówione będą elementy mocowania różnych koralików, taśmy cyrkoniowe, mocowania bigli, zapięć oraz tworzenie zapięcia sutaszowego. Uczestnicy wykonają wybraną przez siebie formę biżuterii - zawieszkę, kolczyki lub inną. Otrzymają papierową książeczkę - instrukcje z opisem techniki i podstawowymi zagadnieniami.
Na warsztat obowiązkowo należy przynieść: nożyczki, cos do pisania, warto zabrać okulary jeżeli korzystamy.
Cena gwarantuje: Materiały do wykonania zaplanowanej pracy - kolorowe sznureczki sutaszowe, igły, nici, liczne koraliki rożnego kształtu i koloru, materiały do wykończenia pracy, klej, instrukcje papierowa z opisem do wykonania pracy.
BRAK WOLNYCH MIEJSC


Warto skorzystać. Nie przegap takiej szansy.

1 komentarz:

  1. Chciałabym sprostować: na haft sutaszowy nie ma już wolnych miejsc :D na koralikowy jeszcze są :) Zapraszam!

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...